O nas

Jeśli doceniacie Państwo naturalne piękno drewna, jesteście zainteresowani gatunkami zarówno egzotycznymi, jak i europejskimi, nasza oferta jest właśnie dla Was.

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy produktów z drewna takich jak schody, okna, drzwi, podłogi, tarasy.

Jesteśmy jedną z niewielu firm na Dolnym Śląsku posiadającą salon sprzedaży, w którym mogą Państwo obejrzeć przykłady pełnowymiarowych schodów. Wizyta u nas może oszczędzić Państwu rozczarowań jakie mogą wyniknąć z zamawiania schodów jedynie na podstawie zdjęcia, które nie zawsze zawierają istotne szczegóły oraz nie ukazują jakości wykonania.

Uzupełnieniem naszej oferty są parapety drewniane, które stanowią nieodłączny element wykończenia wnęki okiennej, a także drzwi balkonowe przesuwne, składane oraz okiennice drewniane, które chronią przed wiatrem, nadmiernym słońcem, a jednocześnie umożliwiają wentylację pomieszczeń.

Dlaczego warto nas wybrać?

Przede wszystkim z uwagi na korzyści płynące z naszej szerokiej oferty.

Kompleksowa obsługa klienta w zakresie wyrobów z drewna: pomiar, projekt oraz realizacja. Pomysły, które powstaną nawet w najśmielszej wyobraźni klienta, a nakreślone piórem architekta, my „przekujemy” w rzeczywistość. Dlatego też ciągle doskonalimy jakość naszych usług i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów.
Decydując się na naszą ofertę z kilku gałęzi, np. schody + podłoga zaoferujemy niezwykle korzystne rabaty. Dodatkowo starannie dobierzemy gatunki drewna i wybarwienia, tak aby wszystkie elementy współgrały ze sobą.

Jeśli nie lubisz niespodzianek, opóźniania terminów, reklamacji…
dobrze trafiłeś …

nie trać czasu i skontaktuj się z nami

fb g+ yt