Parkiety, podłogi – Legnica

Parkiety Legnica

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pełnemu zaangażowaniu w pracę i nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji przez naszych pracowników mamy do zaoferowania Państwu najwyższej jakości tradycyjne parkiety. Legnica to główny ośrodek naszej działalności, jednak do korzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich zainteresowanych na obszarze całej Polski, niezależnie od lokalizacji.

Jeżeli interesuje Państwa zakup podłogi, która posłuży Wam przez długie lata, to idealnym wyborem są właśnie różnego rodzaju parkiety. Legnica z pewnością posiada wiele sklepów, które oferują artykuły i wykończenia podłogowe, jednak to my jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w tej branży. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę wysokich jakościowo, trwałych i atrakcyjnych wizualnie parkietów. Podłogi parkietowe doskonale prezentują się w każdych wnętrzach niezależnie od ich charakteru i przeznaczenia. Zajmujemy się też cyklinowaniem i lakierowaniem podłóg oraz układaniem drewna warstwowego, nie są nam również obce techniki późniejszej pielęgnacji podłogi.

Podłogi drewniane

Legnica, dynamicznie rozwijające się miasto gromadzi coraz większą ilość przedsiębiorców i ludzi, którzy kupują mieszkania, wynajmują biurowce – tak więc istnieje potrzeba, aby w następnej kolejności odpowiednio je wyposażyć. A podstawą wyposażenia i pierwszym elementem, na który trzeba się zdecydować jest właśnie podłoga. Parkiety to najbardziej popularny i jednocześnie najbardziej funkcjonalny materiał stosowany do układania podłóg drewnianych.

Do produkcji naszych podłóg wykorzystywane są jedynie najlepszej jakości materiały, do których należą przede wszystkim dąb, jesion, czy orzech, co sprawia, że nasze parkiety są wytrzymałe, solidne i eleganckie. Dostępne w naszej ofercie podłogi parkietowe to produkty wyróżniające się oryginalnym stylem i niebanalnym wzornictwem. Gwarantujemy szeroki wybór nietuzinkowych, przykuwających wzrok faktur i kolorów, jednocześnie zachowując podstawowe właściwości użytkowe takie jak funkcjonalność, odporność na ścieranie czy elegancja.

fb g+ yt