Schody – Legnica, Lubin, Polkowice, Wrocław

Schody – Wrocław i okolice

Schody to nie tylko niezbędny element wyposażenia – odpowiednio zaprojektowane mogą stanowić niezwykle estetyczną i oryginalną ozdobę naszego domu.  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizujemy się w ich projektowaniu, produkcji oraz montażu.

W naszych projektach staramy się łączyć tradycję z nowymi technologiami, używamy wysokiej klasy materiałów – krajowego i egzotycznego drewna oraz metalu – i komponujemy z nich unikatowe rozwiązania. Wykonujemy schody i balustrady w oparciu o wszystkie Państwa wymagania.

 

Schody prosto z wyobraźni!

Wyobraźnia klienta nie jest dla nas ograniczeniem – ograniczeniem są tylko prawa fizyki, więc wcielamy w życie nawet najbardziej awangardowe i wymagające pomysły.
Jako jedna z nielicznych firm na Dolnym Śląsku dajemy Państwu możliwość obejrzenia pełnowymiarowych projektów, które wyszły z pod naszych rąk. Zakup schodów to poważna inwestycja, dlatego warto przyjrzeć się gotowym już wzorcom, by móc upewnić się o ich doskonałym wykonaniu.

Jeżeli interesują Państwa najwyższej jakości drewniane schody, Wrocław i okolice to miejsca, w których wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów.

fb g+ yt